Ako sa naučiť rozštep? Michal Barbier ti poradí! + (VIDEO)

0

Chcel by si sa naučiť rozštep? Dávaj si pozor, bez dostatočných vedomostí a strečingu si môžeš veľmi ľahko ublížiť. Ak už sa rozhodneš učiť sa šnúru, rozhodne by si sa mal dostatočne zahriať a dopriať si kvalitný strečing.

V dnešnom krátkom článku ti Michal Barbier ukáže, ako sa naučiť šnúru jednoducho pomocou pár cvikov, ktoré keď budeš dodržiavať budeš o krok bližšie k svojmu vysnívanému rozšťepu.

Poďme na to.

Michal:

Ahojte v tomto videu si ukážeme, ako sa postupne dopracovať k rozštepu. Pripravil som si pre vás 10 cvikov, ktoré si myslím, že patria medzi najlepšie pre dosiahnutie ideálnej flexibility v rozštepe. 🙂 Verím že ak sa dopracuješ k nasledujúcim prvkom ako sú rozštep, šnúra, mostík a placka tak sa ti otvoria dvere do veľmi rozmanitého sveta pohybu 🙂 Nejedná sa len o akrobaciu ale aj rôzne silové výdrže v rámci streetworkoutu, kalisteniky a gymnastiky. Preto ak si myslíš že to nie je nič pre teba ( je to čisto dievčenská záležitosť 😀 ) a venuješ sa aspoň jednej z týchto aktivít, ktoré tu na kanáli učím, tak si na omyle a odporúčam sa ti poriadne vystrečovať 🙂 Prajem príjemné strečovanie a vidíme sa pri ďalšom videu!

Nezabudni Michala sledovať na jeho sociálnych sieťach.

Ohodnoťte článok

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here