Reklama

Prečo inzerovať u nás?

Nášmu magazínu sa venujeme s láskou. Neuverejňujeme každú reklamu, ktorá príde. Snažíme sa vám ponúknuť ten najoriginálnejší obsah. Na internete je totiž veľké množstvo recyklovaného obsahu, my sa mu snažíme vyhnúť. Články sú pripravované po dôkladnej analýze kľúčových slov a konkurencie. To znamená, že články nepíšeme „len tak z brucha“ ale dávame im pridanú hodnotu, ktorú nájdete na konkurenčných weboch len veľmi ťažko. Nie sme PR web. Naše reklamné články majú za úlohu pomôcť odpovedať na otázky, ktoré naši čitatelia hľadajú. Obsah tvorí redakcia copywriterov, ktorých povolavním je zdravý živnotný štýl. Aj preto sú naše články plné zaujímavých informácií a osobných skúseností.

Návštevnosť

Návštevnosť rastie kontinuálne každý mesiac. Väčšina návštev pochádza z organického vyhľadávania. Avšak náš obsah propagujeme aj na sociálnych sieťach (facebook, instagram) a taktiež pomocou platených reklám.

Pre koho je reklama u nás ideálna?

  • Chcete budovať povedomie o vašej značke? Dajte čitateľom vedieť prostredníctvom PR článku u nás.
  • Pripravujete akciu alebo výpredaj? Predstavte ho pomocou článku na našom webe.
  • Hľadáte príležitosť na umiestnenie kvalitného spätného odkazu? Náš web je ideálne miesto.
  • Chcete zvýšiť predaje? Využite možnosť publikácie vášho reklamného článku u nás.
  • Publikujte SEO články na účely linkbuildingu

Cena inzercie

Máte záujem o reklamu na našom webe? Ku každému klientovi pristupujeme individuálnym spôsobom, a preto nám pošlite mail s vašou ponukou.

Kontaktujte nás na fitland@fitland.sk

DARČEKY UŽ MÁTE?