DomovVýživové doplnkyAminokyselinyProAMINO GymBeam - Kompletná recenzia

ProAMINO GymBeam – Kompletná recenzia

ProAMINO od GymBeam je výnimočným produktom, ktorý ponúka športovcom a aktívnym jedincom vynikajúci zdroj aminokyselín a bielkovín. V tejto recenzii sa zameriame na detailné zloženie tohto produktu, cenu, hodnotenie, výhody a nevýhody, ako aj miesta, kde ho môžete zakúpiť. S ProAMINO získate všetky dôležité aminokyseliny, ktoré váš organizmus potrebuje na optimálny výkon pri tréningu. Čítajte ďalej.

Kde kúpiť ProAMINO GymBeam

Zloženie (detailný a odborný popis)

ProAMINO stim-free je unikátny komplex obsahujúci 9 aminokyselín, pričom základným stavebným kameňom sú BCAA (vetvené aminokyseliny) v pomere 4:1:1, čo znamená, že obsahuje viac leucínu ako izoleucínu a valínu.

Tento pomer je dôležitý pre optimálnu syntézu bielkovín a rast svalov. Okrem BCAA obsahuje ProAMINO aj glutamín, taurín, citrulín, alanín, arginín a beta-alanín.

Tieto aminokyseliny sú dôležité pre regeneráciu svalov po cvičení, pretože pomáhajú svalom zotaviť sa rýchlejšie, znižujú únavu a podporujú syntézu bielkovín. Ich pravidelné užívanie môže prispieť k lepšiemu tréningovému výkonu a celkovej kondícii.

Poďme si bližšie predstaviť jednotlivé aminokyseliny:

L-Leucín

L-Leucín je jednou z vetvených aminokyselín (BCAA) a má kľúčovú úlohu pri stimulácii svalového rastu. Pomáha pri tvorbe a obnove svalovej hmoty po tréningu a stimuluje syntézu bielkovín.

L-Izoleucín

Ďalšia BCAA, L-Izoleucín, pomáha svalom pri získavaní energie počas intenzívneho cvičenia. Taktiež podporuje rýchlu regeneráciu svalov po tréningu.

L-Valín

L-Valín, posledná z BCAA, tiež hrá dôležitú úlohu pri regenerácii svalov. Pomáha znížiť pocit únavy a zlepšuje svalovú výdrž.

L-Alanín

L-Alanín sa používa na tvorbu karnozínu, ktorý pomáha znížiť tvorbu laktátu v svaloch počas tréningu. Týmto spôsobom môže prispievať k rýchlejšej regenerácii.

L-Glutamín

L-Glutamín je najrozšírenejšou aminokyselinou v svaloch a hrá kľúčovú úlohu pri obnove svalovej hmoty. Podporuje aj funkciu imunitného systému, čo môže byť dôležité pre regeneráciu po náročnom cvičení.

L-Taurín

L-Taurín má antioxidačné vlastnosti a pomáha chrániť svalové bunky pred poškodením spôsobeným oxidačným stresom. Taktiež môže podporiť rýchlejšiu regeneráciu svalov.

Jedna dávka = až 10,5 g bielkovín

Jedna dávka ProAMINO obsahuje až 10,5 g bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre rast a udržanie svalovej hmoty. Okrem toho bielkoviny prispievajú k zachovaniu zdravia kostí. Toto je významné pre športovcov, ktorí potrebujú udržať silné kosti a svaly.

Čo robí ProAMINO ešte výnimočnejšími je prítomnosť GreenEnergy® formuly. Táto formula obsahuje kofeín a extrakty zo zelenej kávy a zeleného čaju, čo prispieva k zvýšeniu energie a výkonnosti počas tréningov.

Produkt je tiež bohatý na šesť rôznych vitamínov, ako sú vitamín C, B3, B6, B9, B12 a D3, ktoré podporujú zdravý metabolizmus bielkovín, znižujú únavu a zvyšujú imunitný systém.

Cena ProAMINO GymBeam (analýza ceny)

Pro AMINO GymBeam je k dispozícii v balení obsahujúcich 390 g prášku. Cena sa samozrejme líši podľa práve prebiehajúcich zliav a miesta, kde produkt kupujete.

ProAMINO – GymBeam

proamino gymbeam

 • Výnimočný komplex aminokyselín: ProAMINO obsahuje 9 dôležitých aminokyselín, vrátane BCAA, ktoré podporujú svalový rast a regeneráciu.
 • Vysoký obsah bielkovín: Jedna dávka obsahuje až 10,5 g bielkovín, dôležitých pre udržanie a rast svalovej hmoty.
 • GreenEnergy® Formula: Obohacuje produkt o kofeín a extrakty zo zelenej kávy a zeleného čaju, čo zvyšuje energiu a výkonnosť počas tréningu.
 • Vitamíny a minerály: Obsahuje šesť rôznych vitamínov, ako je vitamín C, B3, B6, B9, B12 a D3, ktoré podporujú celkové zdravie a výkonnosť.
 • Rôzne príchute na výber: Produkt je dostupný v niekoľkých chutných variantoch, čo umožňuje variabilitu vo výbere.
 • Podpora regenerácie svalov: Aminokyseliny v ProAMINO pomáhajú rýchlejšej obnove svalov po intenzívnom cvičení.
 • Dostupnosť online a v športových obchodoch: Produkt môžete ľahko získať online alebo v miestnych športových obchodoch.
 • Výhodná cena za kvalitu a množstvo: Cena produktu je primeraná vzhľadom na jeho zloženie a výhody, ktoré ponúka.
 • 390 g balenie: 15,95 € (cena v čase písania recenzie v oficiálnom obchode GymBeam)

Z tohto môžeme vyvodiť, že cena za gram produktu sa pohybuje v rozmedzí od približne 0,040 € za gram pri cene 15,95 € (akciová cena) po 0,051 € za gram pri klasickej nezľacnenej cene 19,95 €.

Cena sa zdá byť prijateľná, najmä pokiaľ vezmeme do úvahy bohaté zloženie a množstvo látok, ktoré produkt obsahuje.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • Obsahuje dôležité aminokyseliny, vrátane BCAA a glutamínu.
 • Vysoký obsah bielkovín, až 10,5 g na jednu dávku.
 • Prítomnosť GreenEnergy® formuly zvyšuje energiu a výkonnosť.
 • Doplnený o šesť vitamínov, ktoré podporujú zdravie a výkonnosť.
 • Rôzne príchute na výber pre väčšiu variabilitu.

Nevýhody:

 • Obsahuje umelé sladidlá, čo môže byť nevhodné pre niektorých ľudí.
 • Cena sa môže javiť vyššia v porovnaní s niektorými inými podobnými produktmi na trhu.

Hodnotenie zákazníkov

Pozrite si niektoré z hodnotení tohto produktu. Všetky recenzie pochádzajú od overených zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili a užívali ho. Nech sa páči:

proamino gymbeam recenzia

gymbeam proamino recenzia

Kde kúpiť ProAMINO GymBeam

ProAMINO je možné zakúpiť online prostredníctvom oficiálnej stránky GymBeam alebo v rôznych kamenných športových obchodoch a internetových e-shopoch s výživovými doplnkami. Produkt môžete nájsť napríklad v obchodoch ako je drmax.sk, pilulka.sk, protein.sk alebo najlekaren.sk.

proamino gymbeam

 

Pri výbere miesta nákupu odporúčame zvážiť aktuálne akcie a zľavy, ktoré by vám mohli ušetriť peniaze.

Záverečné zhrnutie

ProAMINO od GymBeam je vynikajúcim doplnkom pre športovcov a aktívnych jedincov, ktorí hľadajú spoľahlivý zdroj aminokyselín a bielkovín pre svoj tréning a regeneráciu. Jeho bohaté zloženie a prítomnosť GreenEnergy® formuly ho robia jedným z najlepších produktov na trhu.

Aj keď cena môže byť trochu vyššia, stojí za to investovať do svojho zdravia a výkonnosti. S rôznymi príchuťami na výber si môžete vybrať svoju obľúbenú a užiť si výhody tohto výnimočného produktu. ProAMINO vám pomôže dosiahnuť vaše fitness ciele a zlepšiť výkon počas tréningu.

 

4.8/5 - (14 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

E-BOOK

 

ZADARMO!

40 nadupaných strán o výžive, podložených vedeckými štúdiami.

Stačí zadať e-mail

a stiahnuť e-book úplne zadarmo!

Šup šup, na čo čakáš?

ĎAKUJEME!

Skontroluj si email.