DomovŠportStreet workout a kalistenikaAko sa naučiť šnúru? Týchto 10 cvikov ti pomôže sa ju naučiť!

Ako sa naučiť šnúru? Týchto 10 cvikov ti pomôže sa ju naučiť!

Šnúra je neodmysliteľnou súčasťou gymnastiky. Ak chceš vedieť, ako sa ju naučiť, si na správnom mieste. Dnes ti Michal Barbier vysvetlí, ako sa šnúru naučiť bezpečne a s minimálnym rizikom zranenia. Pýtaš sa, prečo by si mal vedieť šnúru? Je to jednoduché, keď si osvojíš maximálny rozsah dolných končatín, minimalizuješ tým riziko zranenia.

V Michalovom videu nájdeš 10 cvikov, ktoré ťa priblížia k tvojej vysnívanej šnúre. Avšak je potrebné povedať, že šnúra nie je jednoduchá, a preto si dávaj veľký pozor aby si si nenatiahol alebo neporanil svaly. Dobre sa zahrej a nevynechaj strečing.

Michal:

Helouu, helou ! Máme tu ďalší dôležitý prvok z flexibility a to šnúru A.K.A front split. Šnúra je ďalším dôležitým krokom pri zlepšení rozsahov dolných končatín alebo nadobudnutí maximálnych rozsahov, ktoré vám otvoria dvere do bohatšieho sveta pohybu. Aby sme dosiahli max. rozsah tak som si opäť pripravil 10 cvikov, ktorými natiahneme zopár dôležitých partií, ktoré v šnúre pracujú. Sú to hlavne zadné stehenné svaly ( hamstringy ), predné stehenné svaly ( Quadriceps ), bedrovo-driekový sval ( Iliopsoas ) a svaly lýtka ( gastrocnemius, soleus ). atď…

4/5 - (5 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

E-BOOK

 

ZADARMO!

40 nadupaných strán o výžive, podložených vedeckými štúdiami.

Stačí zadať e-mail

a stiahnuť e-book úplne zadarmo!

Šup šup, na čo čakáš?

ĎAKUJEME!

Skontroluj si email.